Provident atsiliepimai ir informacijos

Provident

Kredito suma: nuo 100 € iki 2100

Kredito laikotarpis: nuo 10.5 mėnesių iki 21 mėnesių

Amžiaus apribojimas: 18 - 75 metų

Darbo valandos darbo dienomis: 8:00-20:00

Darbo laikas šeštadienį: 8:00-20:00

Darbo laikas sekmadienis: -


Aprašymas

Nuo 18 metų, Swedbank, DnB, SEB, Danske, Ukio bankas

Apie Provident

Esame pirmaujantis tarptautinis kreditų namuose teikėjas, o mūsų veiklos pagrindas – glaudūs santykiai su klientais.  

Mūsų požiūris į verslo ilgalaikiškumą atsveria trumpalaikius rezultatus savo ilgalaikiu augimu. Mes nuolatos tobuliname savo verslo modelį, darome jį efektyvesnį, užtikrinantį naudą visoms suinteresuotoms pusėms. Mūsų pelnas priklauso nuo atsakingai suteiktų kreditų naujiems ir nuolatiniams klientams, mes valdome savo išlaidų bazę, siekdami turimus išteklius panaudoti kuo efektyviau. Mūsų klientų (ir patikimų) vis daugėja, todėl auga ir mūsų pajamos. Klientai patenkinti aukštu aptarnavimo lygiu, o tai skatina rinktis būtent mus ir likti su mumis.

2,4 mln. klientų pasirinko mus, nes mes:

  • GREITI. Įprastai kreditas suteikiamas per 24 valandas nuo pirmojo mūsų kontakto su klientu.
  • PASIEKIAMI. Klientų patogumui ir jų pasirinkimu vartojimo kreditas gali būti išmokamas ir grąžinimo įmokos surenkamos grynaisiais pinigais kliento namuose.
  • ATVIRI. Mūsų paslaugos patrauklios tiems, kuriems yra svarbu lankstumas grąžinant vartojimo kreditą ir galimybė pasiskolinti nedidelę pinigų sumą.
  • VISUOMET ŠALIA. Kredito tarpininkai palaiko glaudžius santykius su klientais. Klientams pasirinkus papildomą paslaugą, jie išmoka kreditą kliento namuose ir surenka kredito grąžinimo įmokas kiekvieną savaitę atvykdami pas klientus.
  • LANKSTŪS. Naudojantis papildoma kredito grąžinimo įmokų surinkimo namuose paslauga, mūsų klientams paprastai netenka mokėti delspinigių už pavėluotas įmokas.

Kodėl verta rinktis mūsų paskolą

Klientui suteikiame tik tokio dydžio paskolą, kurią jis pajėgus grąžinti.


Gauti kreditą

Atsiliepimai

Provident atsiliepimai ir informacijos prieš 9 metų
sveiki,sis imone gera tikrai viskas ten gerai tik kartais sistema sako viena o daro kita.Ne visada yra taip kaip sako bet apie juos tik gerai galiu pasakyti.
Provident atsiliepimai prieš 10 metų
Mes esam paeme is Provident paskola, esame labai patenkinti! Vadybininkas labai malonus zmogus viska isaiskina tiksliai, o ir tarpininke faina moteryte. Visiem tik kas bandysite imti kazkokia paskola imkite tik Providente tikrai apsimoka:)
Provident atsiliepimai prieš 10 metų
Reikia laiku moketi ir jokiu problemu nebus. Ismokyt skaityti sutartis kurias pasirasote pries tai kaip paimant pinigus
Provident atsiliepimai prieš 10 metų
Sveiki, na man si firma labai patinka, tikrai nesigailiu kad pasiskolinau (300euru), su manimi elgesi labai maloniai, ir neturiu nei puse zodzio pikto ar nemalonaus pasakyti apie sia imone, gaila tik vieno kad negalima papildomai pasiskolinti, o seip tikrai patariu skolintis is sios firmos, neturiu jokiu jums priekaistu, linkiu sekmes ir kantrybes su piktais zmonemis, Geros dienos.
Provident atsiliepimai prieš 10 metų
o as sia imone patenkinta, buvau 2 kart pasemus ir abu kart man grazino po 10proc, labai maloni moteris pas mane ateina Erika, visada maloniai paaiskina ir pataria geriausius varijantus. Tiek kad dideles palukanos tai tikrai
Provident atsiliepimai prieš 10 metų
Esu labai dėkingas už nuoširdų Irmos Kvietkauskaitės darbą ir suteiktas geras emocijas.Didelis dėkui už pagalbą. Linkiu dideslės sėkmes darbe !

Pridėti atsiliepimą

Vardas *
Įvertinimas *
Atsiliepimas
refresh
captcha
to top