Mogo atsiliepimai ir informacijos

Mogo

Kredito suma: nuo 500 € iki 15000

Kredito laikotarpis: nuo 30 dienų iki 72 mėnesių

Amžiaus apribojimas: 18 - 75 metų

Darbo valandos darbo dienomis: 8:00-20:00

Darbo laikas šeštadienį: 8:00-17:00

Darbo laikas sekmadienis: 10:00-17:00


Aprašymas

nuo 18 metų, Swedbank, SEB, DNB bankas

Ieškai patikimo automobilio?

Nauja paslauga Lietuvoje - pasakyk, kokio automobilio ieškai, o mes padėsime Tau jį surasti. Tau tereikia susisiekti su mumis telefonu arba užpildyti paraišką internetu. Mūsų ekspertai, įvertinę Tavo poreikius, pateiks 3 užklausą atitinkančius automobilius bei pakonsultuos tau rūpimais klausimais. Jeigu automobilis tiks, Tu jau tą pačią dieną galėsi jį įsigyti. Rekomenduojame tik techniškai tvarkingus ir patikimus automobilius. Susisiek su mumis jau dabar - konsultacija Tau nieko nekainuos!

 • Search

  Ieškai patikimo automobilio?

 • Fill application

  Susisiek su mumis!

 • Choosing a car

  Išsirink automobilį!

 • Happy final

  Sėsk ir važiuok!


Gauti kreditą

Atsiliepimai

Mogo atsiliepimai ir informacijos prieš 4 metų
Tikrai taip, automobilių lizingas yra greičiausias būdas vairuoti patinkantį automobilį nelaukiant kol sutaupysi reikiamą sumą pinigų.
Mogo atsiliepimai ir informacijos prieš 9 metų
Pirkau automobili su inasu pradiniu,siule dag varijantu bet issirinkau pati lb esu patenkinta vazinejiu ir liuks,aisku grazinimo palukanos didesnes bet nereik noret kad uz aciu skolintu.Verta pirkti tikrai ir planuosiu antra lygiai taipat pirkti.Beja jai netinka automobilis gi gali grazinti.
Mogo atsiliepimai prieš 10 metų
Dirbu darbą, kur vyksta nuolatiniai susitikimai su klientais, todėl viešasis transportas buvo nepatogus. Pasinaudojau autolizingo paslauga ir įsigijau automobilį. Dabar galiu patogiai judėti iš vieno taško į kitą.
Mogo atsiliepimai prieš 10 metų
Šeimos draugo verslui skubiai prireikė finansinės pagalbos, todėl kreipiausi į mogo. Pinigus už savo automobilį gavau per vieną dieną. Esu labai patenkinta mogo veikla ir kokybišku aptarnavimu.
Mogo atsiliepimai prieš 10 metų
Turiu nuosavą verslą – auginu sraiges. Pasinaudojau mogo pasiūlymu ir įsigijau naują įrangą bei pašarų. Mano verslas ir toliau klesti.

Pridėti atsiliepimą

Vardas *
Įvertinimas *
Atsiliepimas
refresh
captcha
to top