Mogo atsiliepimai ir informacijos

Mogo

Kredito suma: nuo 500 € iki 15000

Kredito laikotarpis: nuo 30 dienų iki 72 mėnesių

Amžiaus apribojimas: 18 - 75 metų

Darbo valandos darbo dienomis: 8:00-20:00

Darbo laikas šeštadienį: 8:00-17:00

Darbo laikas sekmadienis: 10:00-17:00


Aprašymas

nuo 18 metų, Swedbank, SEB, DNB bankas

Ieškai patikimo automobilio?

Nauja paslauga Lietuvoje - pasakyk, kokio automobilio ieškai, o mes padėsime Tau jį surasti. Tau tereikia susisiekti su mumis telefonu arba užpildyti paraišką internetu. Mūsų ekspertai, įvertinę Tavo poreikius, pateiks 3 užklausą atitinkančius automobilius bei pakonsultuos tau rūpimais klausimais. Jeigu automobilis tiks, Tu jau tą pačią dieną galėsi jį įsigyti. Rekomenduojame tik techniškai tvarkingus ir patikimus automobilius. Susisiek su mumis jau dabar - konsultacija Tau nieko nekainuos!

 • Search

  Ieškai patikimo automobilio?

 • Fill application

  Susisiek su mumis!

 • Choosing a car

  Išsirink automobilį!

 • Happy final

  Sėsk ir važiuok!


Gauti kreditą

Atsiliepimai

Mogo atsiliepimai ir informacijos prieš 2 metų
Aferistų kompanija pusantro mėnesio kreipsiuos dėl problemos, nieko nesprendžia tik pažadais maitina, niekaip negalima susitikti su direktoriumi ir išspręsti problemos, jai viskas taip tvarkinga ir gražu kodėl su direktoriumi neįmanoma susitikti?
Mogo atsiliepimai ir informacijos prieš 3 metų
Aferistu kontora po 2.5 metu mokamu imoku suma pilnai grazintina is 1400 euru islieka 1.300 kosmaras. Kokios lt institucijosgina kliento teise... kosmaras su sita kontora nerekomenduoju niekam
Mogo atsiliepimai ir informacijos prieš 3 metų
Plesikai
Mogo atsiliepimai ir informacijos prieš 5 metų
Pirkau automobili su inasu pradiniu,siule dag varijantu bet issirinkau pati lb esu patenkinta vazinejiu ir liuks,aisku grazinimo palukanos didesnes bet nereik noret kad uz aciu skolintu.Verta pirkti tikrai ir planuosiu antra lygiai taipat pirkti.Beja jai netinka automobilis gi gali grazinti.
Mogo atsiliepimai ir informacijos prieš 5 metų
Apgavikai, išsirenki auto iš jų aikštelės kurioje ir tai tik lavonai yra su kosminėm kainom, radau viena padorų variantą susiskambinau su jų auto pardavėju tada susiskambinau su konsultantėmis kurios apskaičiavo viską, sutariau kad atvarysiu apžiūrėti ir nupirkti ją lizingu po poros dienų tai susiderinau laiką susiruošiau, nuvažiuoji, o ten jos net nėra pasirodo jos jau savaitė kaip nebėra, o dar tos pačios dienos rytą paskambino iš jų aikštelės ir paskaičiavo to išsirinkto auto iš jų draudimą, ir dar pradėjo šaipytis maždaug imk tą (parodė į visišką lavona su nuleista padanga) ir pasakė jog ji labai gera ir be jokio pradinio įnašo, žodžiu pažvengė, pasityčiojo ir tiek, žodžiu nebegaliu nė iš tolo žiūrėti į jų reklamas ir siūlomus variantus, beje palūkanos buvo paskaičiuotos tikrai kosminės, nes išssirinkto auto suma buvo vos virš 2000€ o palūkanos vos ne tiek pat ir jie patys nusprendė kokiam laikotarpiuj imti man ją, žodžiu nesiūlau niekam aš šito autolizingo, geriau nueikite į banką ir pasiimkite paskolą tada ramiai ir be jokių autolizingo bendrovių spaudimo galėsite išsirinkti sau tinkamą auto. Geros dienos piliečiai ir sėkmės Mogo kompanijai, bei jos kolektyvuj esančiame Kaune taikos pr 125. Aptarnavimu ir kultūra ten tikrai nepasižymi ypač vyriškos lyties atstovai ten sėdintys ir sekantys pasakas ir siūlantys lavonus iš savo aikštelės su paišaipom.....
Mogo atsiliepimai prieš 6 metų
Dirbu darbą, kur vyksta nuolatiniai susitikimai su klientais, todėl viešasis transportas buvo nepatogus. Pasinaudojau autolizingo paslauga ir įsigijau automobilį. Dabar galiu patogiai judėti iš vieno taško į kitą.
Mogo atsiliepimai prieš 6 metų
Šeimos draugo verslui skubiai prireikė finansinės pagalbos, todėl kreipiausi į mogo. Pinigus už savo automobilį gavau per vieną dieną. Esu labai patenkinta mogo veikla ir kokybišku aptarnavimu.
Mogo atsiliepimai prieš 6 metų
Turiu nuosavą verslą – auginu sraiges. Pasinaudojau mogo pasiūlymu ir įsigijau naują įrangą bei pašarų. Mano verslas ir toliau klesti.

Pridėti atsiliepimą

Vardas *
Įvertinimas *
Atsiliepimas
refresh
captcha
to top