Kad Jūs galėtumėte priimti geriausią sprendimą, pasirinkti Jums palankiausią skolinimosi kompaniją, sukūrėme skyrių atsiliepimai apie skolintojus.

Bigbank
Bobutes paskola
Credit24
CreditDay
Creditstar
ECOcredit
Ferratum
FinBee
Litcredit
Manopaskola
Mogo
Paskoliukas
PaskolosTau
POPkreditas
Protingapaskola
Provident
SAVY
SMScredit
SMSpinigai
Vienapaskola
Vivus

Paskutiniai atsiliepimai

Creditstar
SU KUO PAKALBI, TAI LABAI NEIGIAMI ATSILIEPIMAI APIE ŠIA ĮMONE. ESU PATI SUSIDŪRUSI SU KREDITSTAR, LIKAU LABAI NEPATENKINTA, LABAI NEPATIKIMA ĮMONĖ. KLIENTŲ APTARNAVIMAS SIAUBINGAS, JAU NEKALBU APIE PALŪKANAS.
SMSpinigai
paskutiniu laiku nepavyksta susitarti del paskolos. ypac del refinansavimo... tai kitame banke suteike kredita..
Ferratum
Geras kreditorius.Žmogiškos kainos.
FinBee
Tarpusavio skolinimo platforma.
Paprasčiau nei banke.
Credit24
Geriausia greitųjų kreditų bendrovė Lietuvoje, kiek teko susidurti. Viską išdėsto patikimai, aiškiai, laikosi savo žodžių, tikrai netrūksta nei profesionalumo nei žmogiškumo.
Bobutes paskola
Labai maloniai aptarnavo, išvardijo net kelis variantus, kiek galiu pasiskolinti ir per kokį laikotarpį grąžinti pinigus.
Mogo
Pirkau automobili su inasu pradiniu,siule dag varijantu bet issirinkau pati lb esu patenkinta vazinejiu ir liuks,aisku grazinimo palukanos didesnes bet nereik noret kad uz aciu skolintu.Verta pirkti tikrai ir planuosiu antra lygiai taipat pirkti.Beja jai netinka automobilis gi gali grazinti.
Ferratum
Lojalus kreditorius, palankios salygos, rekomenduoju+++
SMSpinigai
esu patenkinta
Mogo
Apgavikai, išsirenki auto iš jų aikštelės kurioje ir tai tik lavonai yra su kosminėm kainom, radau viena padorų variantą susiskambinau su jų auto pardavėju tada susiskambinau su konsultantėmis kurios apskaičiavo viską, sutariau kad atvarysiu apžiūrėti ir nupirkti ją lizingu po poros dienų tai susiderinau laiką susiruošiau, nuvažiuoji, o ten jos net nėra pasirodo jos jau savaitė kaip nebėra, o dar tos pačios dienos rytą paskambino iš jų aikštelės ir paskaičiavo to išsirinkto auto iš jų draudimą, ir dar pradėjo šaipytis maždaug imk tą (parodė į visišką lavona su nuleista padanga) ir pasakė jog ji labai gera ir be jokio pradinio įnašo, žodžiu pažvengė, pasityčiojo ir tiek, žodžiu nebegaliu nė iš tolo žiūrėti į jų reklamas ir siūlomus variantus, beje palūkanos buvo paskaičiuotos tikrai kosminės, nes išssirinkto auto suma buvo vos virš 2000€ o palūkanos vos ne tiek pat ir jie patys nusprendė kokiam laikotarpiuj imti man ją, žodžiu nesiūlau niekam aš šito autolizingo, geriau nueikite į banką ir pasiimkite paskolą tada ramiai ir be jokių autolizingo bendrovių spaudimo galėsite išsirinkti sau tinkamą auto. Geros dienos piliečiai ir sėkmės Mogo kompanijai, bei jos kolektyvuj esančiame Kaune taikos pr 125. Aptarnavimu ir kultūra ten tikrai nepasižymi ypač vyriškos lyties atstovai ten sėdintys ir sekantys pasakas ir siūlantys lavonus iš savo aikštelės su paišaipom.....
to top